Monitoring GPS pojazdów

Kontroluj swoje pojazdy, gdziekolwiek się znajdą. Optymalizuj trasy, zmniejszaj koszty paliwa, monitoruj pracę kierowców, przepływ pasażerów i poprawiaj jakość usług.

Szkło powiększające

SkyMonitor

system monitorowania satelitarnego pojazdów GLONASS/GPS-GSM online

NaviSpy oferuje usługę, dzięki której możesz monitorować swoje pojazdy w trybie online: śledzić ich lokalizację, kilometraż, przestrzegania prędkości, harmonogram pracy i wiele więcej.


Kompleks oprogramowania i sprzętu może być przydatny dla właścicieli pojazdów regionalnych, organizacji wynajmujących samochody i firm ubezpieczeniowych.

W monitorowanym pojeździe instalowany jest GPS-tracker. Jeśli potrzebne są dodatkowe informacje, których tracker nie zbiera samodzielnie (np. liczba pasażerów, zużycie paliwa), instaluje się dodatkowe czujniki.

Do monitorowania floty służy aplikacja webowa, którą można uruchomić w przeglądarce na komputerze użytkownika. Istnieje również aplikacja mobilna na platformę Android: Загрузите на Google Play

Możesz użyć konta demo, aby dowiedzieć się więcej o funkcjach SkyMonitora:

Oprogramowanie kompleksu SkyMonitor została w całości stworzona przez zespół naszych programistów. Jeśli w naszej aplikacji nie znajdziesz potrzebnych Ci opcji, jesteśmy gotowi elastycznie dostosować system do Twoich potrzeb.

Ceny

w polskich złotych, w tym VAT
*

OPŁATA ZA ABONAMENT

* Płatność obligatoryjna
10 zł./miesiąc
Przy płaceniu za:
3 miesiące - 9 zł./miesiąc
6 miesięcy - 8 zł./miesiąc
12 miesięcy - 7 zł./miesiąc

  Nie uwzględniono koszt usług telekomunikacyjnych w Polsce

GPS TRAKER

Opcjonalnie
300zł.
Jeśli nie masz trackera, będziesz musiał go zainstalować
  Średni okres użytkowania 6 lat
 • 1 rok gwarancji
 • -

CZUJNIK PRZEPŁYWU PASAŻERÓW

Opcjonalnie
Obecnie nie ma w magazynie
Jeden czujnik obsługuje jedne drzwi
 • 1 rok gwarancji
 • -

INSTALACJA

Opcjonalnie
-
W cenie urządzenia
 • -
 • -
 • -

Co mówią nasi użytkownicy

“"Jestem całkowicie zadowolony z obsługi, co wyróżniało NaviSpy na tle konkurencji. Firma jest młoda, podobnie jak młodzi lekarze nie mają cynizmu wobec swoich klientów, szybka reakcja na sugestie dotyczące poprawy programu monitoringu. Ucieszyło mnie dodanie "fotoradarów", naprawdę widać kto złamał prawo i nie trzeba czekać 20 dni. Dla wypożyczalni samochodów to ważna kwestia.".”

“O monitoringu transportu wiedziałem od dawna, ale nie miałem potrzeby z niego korzystać. Właśnie do NaviSpy przyciągnęły mnie czujniki liczące pasażerów w taksówkach zbiorowych, co jest bardzo istotne dla mojej pracy. Sprawdziłem dokładność pracy, osobiście przejechałem zmianę na trasie, wszystko jest OK. Teraz kontrola kierowców jest poważna, tych, którzy nie kasowali biletów, pracowali dla własnej kieszeni - zwolniono”

“Access-Tech Sp.z o.o. opracowuje i produkuje zautomatyzowane systemy do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych. Wybraliśmy NaviSpy Sp.z o.o. jako platformę dla systemu zdalnego monitorowania naszego sprzętu zainstalowanego na wywrotkach BelAZ, ciągnikach kołowych MZKT itp. Powodem wyboru NaviSpy Sp. z o.o. jest wieloletnie i udane doświadczenie współpracy ze specjalistami firmy, a także indywidualne i kreatywne podejście specjalistów NaviSpy Sp. z o.o. do rozwiązywania zadań. Polecamy korzystanie z serwisu NaviSpy do monitorowania transportu.”